KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13136042
nr 1313 6042
Konstanty Gorbatowski
(1914-1984), Polen
Oljemålning, Komposition med figurer. Signerad, daterad 1974. Olja på duk, 80x100 cm. Signerad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:36:49
2.200 kr
2.600 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr